Темний

Зеленский-Шеремет. Ответ Бигуса: "безответственность и курение" 

BIHUS info
Підписатися 294
Переглядів 93 тис.
95% 886 40

Охота на чиновников: ты сможешь это сам: ukvid.info/video/YpCirI-xeKVm12U.html
Как разозлить президента? Спросить об ответственности по расследованию убийства журналиста #СправаШеремета. Ведь, если окажется, что в СИЗО полгода сидят невиновные, здесь не выйдет записать видосик, устроить челлендж или свалить все на попередников. Денис Бигус - про (без)ответственность президента.
Підтримати команду можна тут: donate.bihus.info/
Підписатись на канал: bit.ly/2G5AqGM
Офіційний сайт: bihus.info/
Ми в соцмережах:
Facebook: bihus.info/
Twitter: BihusInfo
Instagram: bihus.info
Telegram: t.me/bihusinfo
#BihusInfo #розслідування

Опубліковано

 

21 тра 2020

Поділитися:

Ссилка:

Скачати:

Завантаження.....

Додати в:

Мій плейлист
Переглянути пізніше
КОМЕНТАРІ 80   
DartsVideo Видеосъемка в Харькове
Зачем вы записали этот поток несвязных мыслей, растекающихся по древу?) Шо цэ було...
Slavko
Slavko 12 годин тому
Он вам сыграет яйцами на рояле
андрей андрей
андрей андрей 17 годин тому
Зеленский тряпка о которую вытирают ноги люди которые в действительности руководят страной.
Tommy Morrison
Tommy Morrison 2 дні тому
Бигус лучше всех
Віталій Шевченко
Вова зсучився,а може притворювався,коли йшов на вибори! Йому вже час подати у відставку, з-за своєї некомпетентності!
Andriy vest
Andriy vest 3 дні тому
Доречі , Бобочці потрібно зміни точку по поставці ганджі-баса , щось його занадто рве в думках ....да ще і на мочовий давить :)
Andriy vest
Andriy vest 3 дні тому
Денис , ЛАЙК ТА ПІДТРИМКА !!! Але ті правильні думки та слова , розуміє розумна, відповідальна ПРОФЕСІЙНА людина....а у нас так ШУТ :( КАКАЯ РАЗНИЦА !!!
Nelly Myloslavska
Nelly Myloslavska 3 дні тому
прекрасно ложится текст и все видео если на место человека к которому обращаются поставить самого Бигуса на место необоснованно обвиняемых Порошенко и вопрос Чувствует Бигус ответственность за свою роль в том что помог привести к власти это недорозумение в паре с Коломойским?
Mr Alex
Mr Alex 3 дні тому
Он уже брал на себя ответственность, когда говорил что уйдет с поста президента, если нарушит закон и шо?)))
Козаченко
Козаченко 3 дні тому
Чому не державною мовою?
Ulrich von Liechtenstein
Ulrich von Liechtenstein 3 дні тому
Клоун забыл, что он больше не в цирке 🤷‍♂️
Андрій Савчук
Андрій Савчук 4 дні тому
Ти чортяка привів цю херню до влади і не розказуй зараз про Зе!!!
Pe tya
Pe tya 4 дні тому
Зе в последнее время не понимает что он и все шобло в раде существует за НАЛОГИ ГРАЖДАН. Если граждане прекратят платить налоги все граждане - шобло вымрет само по себе
Name Name
Name Name 4 дні тому
Квартальный принял манеру трепологии, порошка. Ничего не делает, просто зажырается.
Khrystyna Zaobriem
Khrystyna Zaobriem 4 дні тому
Для Зеленского надо попроще обращения записывать. До двух предложений.
Алекс Тор
Алекс Тор 4 дні тому
Хай готується... буде сидіти... відповість за все! А взагалі смішно... воно мабуть думав, шо буде як воно розповідали про Порошенко... аідкати, мільярди в пакетах, ікра червона/чорна... та інші казкові блага... а шо вийшло? Хтось загягнув на президента, хтось затягнув на пресуху, хтось казав що він гарний... хтось казав Порошенко поганий, хтось казав "припинити стріляти..."... але все не так... хто винен??? А х.з.... хтось... хто буде відповідати??? А відповість за все хрипатий!!! За ВСЕ!
Maria Markovych
Maria Markovych 4 дні тому
Бигус не журналіст, Бігус в одній упряжці з зенелохами. Брехав про оборонпром. Де справи, де докази? За. Брехню треба відповідати.! Недолугий.
Maria Markovych
Maria Markovych 4 дні тому
Бигус ти приклав Максимум зусиль щоб буба був при владі. Ганьба. Скільки тобі заплатили за те мерзенне що ти зробив перед виборами. Очевидно що ти корупціонер. Ще раз ганьба. Треба тобою і зайнятися. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
Поліна Онопрійчук
Воно в наркотичні простраціі , не можна його і президентом, це ЯНЕЛОХ.
галина колпакова
видел я вашу банду у коломойского-теплая ванна. стыдоба
Vlad
Vlad 4 дні тому
Очень конструктивно и по существу,понравилось, спасибо большое за ваш труд
Андрей Андриенко
Так держать, КРАСАВА!
В.Ф. Дейниченко
В.Ф. Дейниченко 5 днів тому
Бігус зробив "бла-бла-бла" (випадковість чи некомпетентність?), тоді як повинен був привести прості норми законодавства про недопустимість тиску на слідство та суд, про те, що вищі посадовці, в т.ч. керівники правоохоронних органів НЕ МАЮТЬ ПРАВО ВИЗНАВАТИ ЗЛОЧИНЦЯМИ ПІДОЗРЮВАНИХ, і тим самим втручатися в ВИКОНАВЧУ "МВС, ПРОКУРАТУРА, СБУ, ПОЛІЦІЯ) СУДОВУ ГІЛКУ ВЛАДИ, Гарант Конституції повинен гарантувати, а не порушувати Конституцію. частина перша статті 7 ЗУ "Про прокуратуру" Стаття 7. Гарантії незалежності прокуратури у здійсненні повноважень Втручання органів державної влади і органів місцевого самоврядування, посадових осіб, засобів масової інформації, громадсько-політичних організацій (рухів) та їх представників у діяльність прокуратури по нагляду за додержанням законів або по розслідуванню діянь, що містять ознаки злочину, забороняється. Вплив у будь-якій формі на працівника прокуратури з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися прийняття неправомірного рішення тягне за собою відповідальність, передбачену законом. Звернення представників влади, інших посадових осіб до прокурора з приводу конкретних справ і матеріалів, що знаходяться у провадженні прокуратури, не можуть містити будь-яких вказівок або вимог щодо результатів їх вирішення. Ніхто не має права без дозволу прокурора розголошувати дані перевірок і досудового розслідування до їх закінчення. Справа до суду ще не дійшла, але "вказівка" з боку президента фактично вже оголошена... Стаття 129 Конституції України передбачає, що суддя у здійсненні правосуддя є незалежним. На захист цього принципу законодавство встановлює кримінальну відповідальність за втручання у діяльність судових органів (ст. 376 Кримінального кодексу України). У ч. 1 ст. 376 Кримінального кодексу (КК) України «втручання у здійснення правосуддя» визначається як «втручання у будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися винесення неправосудного рішення». У ч.2 ст.16 закону «Про прокуратуру» передбачено, що, здійснюючи функції прокуратури, прокурор є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску, втручання й керується у своїй діяльності лише Конституцією та законами. Можна навести навмисні дії, що за своїм змістом так чи інакше передбачають аспекти втручання в процесуальну діяльність слідчого чи перешкоджання щодо її ефективності: - вплив прямий (прохання, погрози, спроба підкупу чи обіцяння різних вигод) чи опосередкований (натяки, поради тощо) зацікавлених осіб з метою одержання інформації або прийняття слідчим сприятливого для них рішення; - вплив службових осіб з використанням важелю підлеглості (вказівки, вимоги, накази), зокрема, щодо прийняття певних процесуальних рішень;
Vitto 80
Vitto 80 5 днів тому
А скажи но Дениско чи не вбачаєш ти також і своєї відповідальності у тому що твоє "дєтьо" ув'язнило невинних людей? Може копни глибше, так би мовити під самий корінь цієї проблеми. Мені здається начебто нєлох скидає свою відповідальність на чорта а ти свою на нєлоха!
WorkVid1000
WorkVid1000 5 днів тому
<a href="#" class="seekto" data-time="233">3:53</a>. Ребята, я вот уже несколько раз слышу от разных людей формулировку вроде "вполне возможно невинных людей", "а если окажется, что они не виноваты", "вероятные убийцы" и т.д. Я может что-то упускаю, но вроде ж как презумпция невиновности у нас, не? И наше законодательство определяет, что только суд может признать человека виновным! Т.е. пока не будет обвинительного приговора их никто не имеет права называть виновными, убийцами, или вероятными убийцами. Максимум - ПОДОЗРЕВАЕМЫЕ! Ладно Вова, ему простительно, с него, похоже, юрист такой же как и политик.
Роман Рева
Роман Рева 5 днів тому
Бігус на кого працюєш ? хто тобі платить. Ти нецікавий
Сергей Анатольевич
Денис, с недавних пор ты мой кумир на Ютубе. Спасибо Вам за Вашу работу!👍✌
Roman Tratata
Roman Tratata 5 днів тому
Бигус,расскажи лучше откуда финансирование
Катя Панченко
Катя Панченко 5 днів тому
хуйня
Aleks Zorge
Aleks Zorge 5 днів тому
Что ж вы хотите, ответственность даже не брали. Вы же правильно говорите
Sveta Krylova
Sveta Krylova 5 днів тому
!!!!!
Nik Nikname
Nik Nikname 5 днів тому
согласен Бигус на 100% прав.
Сергій Ткач
Сергій Ткач 5 днів тому
політика та політики - 3,14здуни а пездіти не мішки тягати. щасти тобі Діма у гноблені цих покемонів
Alla Beykul
Alla Beykul 6 днів тому
Спасибо Бигус за работу!
Анатолий Гарагуль
Зачем так много слов? Зеленский хочет, чтобы ему назначили ответственность? В Конституции, Статья 62. "Лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда". И вот на трибуну поднимается Аваков и говорит: "Дело об убийстве Шеремета раскрыто", показывает несколько мутных кадров и называет 3 имени. А президент благодарит его за "успешно проделанную работу". Т.е., граждане Украины объявлены преступниками без решения суда. Грубое нарушение Конституции ее "гарантом", притом не первое. Статью найдите в УПК.
Ilya Kochurovsky
Ilya Kochurovsky 6 днів тому
Напомню , что именно Фигус был той медиа площадкой где ЗЮ сделал финальный скачок в рейтинге путем ОБМАНА, МАНИПУЛЯЦИИ убив рейтинг Пороха.
Las Vegas
Las Vegas 6 днів тому
Такое впечатление что у Бигуса закончились нормальные репортажи,и уже высасывает все из пальца
Las Vegas
Las Vegas 6 днів тому
Ой бля Бигус обосрался, а Аваков Чорт хоть и крепкий
Vladimir Myach
Vladimir Myach 6 днів тому
)))) Красав!
SLP
SLP 6 днів тому
У ЭТОЙ СТРАНЫ НЕТ ШАНСОВ. А ПРЕЗИДЕНТ ЗЕ.АВНО НЕ ЛУЧШЕ ЯНУКОВИЧА
CommandRail Community
CommandRail Community 6 днів тому
Бигус правильно все говорит, только благодаря ему это недоразумение и выбрали, господи прости. Хотя могло быть и хуже, жопоблок например..
Назар Перегіняк
Назар Перегіняк 6 днів тому
Чому російською?
Ігор Ярий
Ігор Ярий 6 днів тому
Ніякої відповідальності ніхто не понесе,тим більше Зе
Yulita G
Yulita G 6 днів тому
ukvid.info/video/aY6StXivind-wHI.html піаніст, найбільш професійний в Україні, запрошує на стрім-концерт за заявками, приходьте за посиланням ... це свіжа, яскрава і пристрасна енергія
Владимир Фоменко
Не понимаю в чем вина Зеленского? В том что виновных нет? Ну так он это не расследует. Может стоит задавать вопросы следакам? Но хайпа от следаков 0
Sergei Grinenko
Sergei Grinenko 6 днів тому
Для начала импичмент!
Maksim Khromov
Maksim Khromov 6 днів тому
Все вірно робиш! І тут вже тобі електорат навіть у наступні президенти пропонує)Ти поміркуй,часу ще багато..
PayDay48
PayDay48 6 днів тому
Найс автор сам себе запоров. "Нема в уголовному кодексі про відчуття". Ну так і нема про відповідальні і для президента за те шо роблять правоохоронні органи. В тому вся і ваша тупість контори (журналіста так точно). Вас питають, ну скажіть яку відповідальність ви би хотіли шось він ніс бо уголовної для нього немає. На скілкьи я розумію, слідство ще ведеться і справу ще не закрито. А як буде закрито не справедливо то це треба теж довести. А вам все рівно у вас Зеленський то головний прокурор, от він і рішає кого посадити або нє. Ось наш рівень журналістики в країні. ТРЕБА ЗАДАТИ ПРОВОКАЦІЙНЕ ПИТАННЯ. Але вони навіть не знають, що хотять почути. Вони самі не знають для себе відповідь на це питання. Це питання туди до Шарія. "Підтримка президента 75%, а ви не боїтеся, що люди почнуть виходити на вулицю. А тепер герої записують ци виправдові відео бо обісрались на пресконференції. То ви люди не зрозуміли то ми не то питали. Ми хотіли, щоб він відповів як ми собі задумали. Ах да, кстати, смотрите как гордо они пишут и говорят видео, КАК МЫ РОЗОЗЛИЛИ ПРЕЗИДЕНТА. А кого не разозлит, что тебя оклеветают на ровном месте. "ВЫ СКАЗАЛИ" -"Но я такого не говорил". "Ну сказали же есть видео". "-Ну давайте посмотрим видео". "А но то не вы сказали, но вы там были и своим присутствием подтвердили." Не ну че клас, журналист от бога, контора профессионалов.
Red Bull
Red Bull 6 днів тому
Бомба! Сильно! Как всегда восторг!
Dmitriy Dmitrov
Dmitriy Dmitrov 6 днів тому
Чого чекати від людини, яка казала - "я вам нічєго нє должен". Яку відповідальність ви можете з нього вимагати, самі його обрали самі й несіть цю відповідальність!
Dmitriy Dmitrov
Dmitriy Dmitrov 6 днів тому
Бігус, де відповідальність за розкручених Свинарчуків? Де відповідальність за брехню і і за допомогу у приводі до влади Зеленського зрадника?
Віктор Ярошенко
Віктор Ярошенко 6 днів тому
Бігус що вже під Кремль впав мову забув.
HyKa79
HyKa79 6 днів тому
Авакян заїбав вже всіх сука.
Виктор Педченко
Виктор Педченко 7 днів тому
Зе! превратился в дякулу!
Anna Rahmanina
Anna Rahmanina 7 днів тому
Естб журналисты по роду занятий( проффесия), а есть по призванию. Вы Денис ,можете гордиться, что к члену вашей " Банды" на пресс-конференции обратились- а это вы Бигус. Молодцы, еди вас " узнают в лицо".
Rakshaaz
Rakshaaz 7 днів тому
Бигус, так ты ж лично приложил к этому руку... ведь если бы не "вовремя и правильно" смонтированный фильм про Свинарчуков прям под выборы, ЗЁ бы не выбрали... и уж лучше Порох чем этот позор пианиста... а теперь расхлебывай вместе с всеми нами, в одной стране живем... жри промасковские реванши, смотри каждый день на ответственного, утирайся говном жопоблока... сука, как же я тебя ненавижу :(
Людмила Салтан
Людмила Салтан 7 днів тому
По українській мові ---- слабо
TECHNO - BIT
TECHNO - BIT 7 днів тому
Правильно все сказал! А то президент у нас по моему вообще забыл что говорил перед выборами. Шёл на один срок а тут мы уже слышим что уже на второй собирается! ( только кто теперь его поддерживать будет ! ) Не буду трогать мелкий и средний бизнес ( и тут на тебе тотальная фиксализация ), молодец мужик слово дал, слово забрал!
svitlana korotash
svitlana korotash 7 днів тому
Пан Бигус, вы посмели употреблять в вашем ответе СЛОЖНОПОДЧИНЕННЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ... С преЗЕдентом ТАК нельзя! "Голод" в том месте, где должны быть мозги, ограничен поисками туалетов...
Romulus Romario
Romulus Romario 7 днів тому
Ваша банда - долбойобы. Лобызать очередной олигархический ершик, еще тот креатив. Еще немного и вас долбойобо-свынарчуков возьмут светотехниками на канал зик. А в определенный момент и с этой должности сократят. Свынарчуки - пик вашей ебланов, карьеры.
dfdgn fgndgndg
dfdgn fgndgndg 7 днів тому
мокрик наверное идиот. ему ясно и понятно ответили. я этот ответ услышал. а мокрик все время пытался зеленского заболтать. зеленский не обязан нести ответственность за неправильные действия вора авакова. он его может только наказать. мокрик. включи мозги и прочисть уши. а рот прикрой. когда тебе отвечает президент. и слушай.. если среди журналистов такиебараны. то что уже говорить об остальном народе Украины. масса отупела. умные сбежали изстраны
Sveta супер!!!!! sveta
Sveta супер!!!!! sveta 7 днів тому
Ооо! Це ж Бігус. Довго не з'являвся та не давав про себе знати. Мабуть зе і його вже зачипив своїми витівками?!
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Уже только после Мокрикина на пресс-конференции и этого вашего видео ни для кого не секрет что вы "креативные" не в хорошем смысле😀 Вам ответили. Вам не понравилось. Вам пояснили. Вам не понравилось. Вам спросили "не нравится, а что вам нравится?, креативные вы мои…" И тут Остапа Бикуса понесло...: "Это такой абсурд!🐙 Мне не хочется шутить, но давайте посадим президента в тюрьму!" Бигус. Ты народный клоун.
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Мокрый Фикус, какой такой проигрыш на выборах?) Это всё ваши Мокрые фантазии) Реальностью это не станет сколько бы раз вы это не повторили вслух😃
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Фикус, вы доверились Макрику, которому доверять не стоило, ведь его присутствие на той пресс-конференции ударило по имени Бикус. Да, он не понимал ни кто перед ним, ни где и кто он сам, пришёл не подготовленным с бодуна перекошенным фейсом и с нечищенными зубами… да это полный зашквар😅 и Макрика и ваш. Вы же несете ОТВЕТСТВЕННОСТЬ?😀 А как вы её несёте? лучше всего по УК! Ваш непрофессионализм сильно оскорбил мои национальные чувства😢 дважды. Я требую публичных извинений от вас обоих!
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Фикус, пресс-конференция президента была для народа, а вы всего лишь инструмент передачи информации. Вы не справились с правильной постановкой вопроса. Вам всё равно ответили, и так, и этак. А вам всё равно не нравиться! Да всем пох,уй что вам не нравиться. Вы всего лишь инструмент. Ответ был для народа. Вы же для нас работаете? или на кого?😀
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Фикус, отправляя своих жёлтозубых некомпетентных "журналистов" на пресс-конференцию к президенту объясняйте им лично как они должны общаться с уважаемым лицом нашего государства: хари бандитские попроще делайте, без кривляний, ухмылок, ужимок; не перебивайте президента, заранее продумайте вопросительное предложение по всем правилам синтаксиса, рас слёту не умеете, и не нарушайте протокол. Тратить время на таких "грамотеев" жалко
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Фикус, вам давали время на конференции задать свой некомпетентный вопрос. Надо было лучше готовиться. А сейчас уже поздно "махать кулаками после драки"😃
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Фикус, ваши родители должны были нести ОТВЕТСТВЕННОСТЬ за вас, когда вас воспитывали. Это означает, что они должны были вас наругать, если вы например матюкались. Или изменить тактику воспитания. Или подключить помощь специалистов. Или вы думаете они должны были ОТВЕТСТВЕННО сложить свои родительские полномочия?😀 Фикус вы конкретно не правы, и вы это знаете. И вам по хорошему надо бы дважды извиниться перед президентом Зеленским, а не по детски оправдываться… рас вы несёте ОТВЕТСТВЕННОСТЬ за жёлтозубого Мокрика
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Фикус, обращение к президенту моей страны со словами "пох,уй" - это оскорбление и его и меня. И вот тут мне уже не пох,уй. Я вас знать не знала, а сейчас вы выскочили для меня, как непрофессиональные пустышки с раздутым самомнением😛
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Что ваша "банда" делает правильно??😂 вызывает раздражение?)) Я не хочу вас расстраивать, Фикус, но всем пох, уй.😪
Null Moon
Null Moon 7 днів тому
Кто такой Бигус? Загуглила после пресс-конференции Зеленского. Чего вы такие наглые и невоспитанные кривляки? Первая попавшаяся инфа: Аласанию неожиданно уволили.. а он говорил про продажный «юа перший» и продажных журналистов с «юа перший»
Катерина Секан
Катерина Секан 7 днів тому
Хотілося подякувати і вам пане бігусе , що вчасно перед виборами, розкрили схеми бариги і наблизили мою перемогу на виборах! Це мені дуже сподобалося! А зараз ви не маєте права задавати питання про відповідальність , бо епоха брехні вже скінчилася ! - президент/ ми ж усі президенти/ тому і відповідальність лежить на лохтораті73
Volodya Fedak
Volodya Fedak 7 днів тому
Ти хочеш на його місце?
Volodya Fedak
Volodya Fedak 7 днів тому
Ти набор слов.Чо ти в тому житі зробив? Крім того корисного? Від чого в тебе (панос словесний). Думаєш ти великий психолог? Будь людиною.
Vladyslav Karpov
Vladyslav Karpov 7 днів тому
Оно так-то всё правильно. Но в Украине полно людей, которые сидят без вины чисто по политическим вещам. Среди Беркута многие, о паре журналистов слышал, уверен, что их больше даже, чем я могу себе представить. Получается, что обвиняемые в убистве Шеремета чем-то лучше, чем остальные?...
Максим Здолбунів
Не вірю тепер що ви самі по собі
Максим Здолбунів
Реально змінилась думка про "бігус" цікаво було би тебе побачити на місці президента.. з акінчуй краще
Олександр Веремчук
чому ви шпрехаєте на рашин язик?!
Олександр Веремчук
yt hjpevs. hecrj] help-не розумію рускої допоможіть
Далі
5 ЛАЙФХАКОВ ОТ SLIVKISHOW
5:52
Переглядів 3,1 млн
YARMAK - НА ЭКЗАМЕН
5:04
Переглядів 591 тис.
Яков Кедми. Право знать! 30.05.2020
1:17:19
Raim - Двигаться
2:28
Переглядів 1,5 млн